לייעוץ אישי חינם חייגו 1-700-556-700whatsapp

לפטר את הפטרייה!

צוות היועצים המומחים של Plus מזמין אותך להיוועץ עימו ולהיווכח כיצד ניתן לתת מענה מהיר ופוטנטי, המתבסס על אלמנטים טבעיים, על מנת להגיע לתוצאות משביעות רצון!

צפו בסרטון שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד!

ערכת Xagaris מסדרת PLUS מבוססת על צמחים פוטנטיים ובעלי יעילות מוכחת

סדרת Xagaris מבוססת על תמציות צמחים איכותיות ובעלות השפעה מוכחת ובטוחה

שירות לקוחותצוות המומחיםלקוחות מרוצים

אנו ב-PLUS מאמינים במענה אישי ומעניקים ללקוחותינו ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך. הצוות המקצועי שלנו מעניק מענה לכל המטופלים, גם לבעלי מצב בריאותי מורכב וישמח להקשיב, להמליץ ולייעץ.
שיטת שלושת השלבים של PLUS:

  1. ניתוח הבעיה. 2. ערכת מוצרים טבעיים. 3. מעקב ופיקוח לכל אורך הדרך, מביאה אותנו בכל יום מחדש לתוצאות מהפכניות. בעינינו להיות לצידכם לאורך כל הדרך זה הדבר הכי טבעי.

PLUS גאה בצוות מקצועי מהשורה הראשונה בתחום הרפואה המשלימה.
הפורמולות שלנו בנויות על בסיס ידע קליני וניסיון טיפולי עשיר. אנו ערוכים להתאים מענה יעיל, טבעי ובטוח, בליווי נטורופתי, למצבי בריאות שונים, בהתחשב בגיל, ברקע הרפואי, ברגישות לרכיבים שונים ועוד.
אנו מאמינים בליווי אישי ובדיאלוג עם הצוות המקצועי. אם בחרתם במוצר מסדרת PLUS, הצוות שלנו יעמוד אתכם בקשר טלפוני וילווה את התקדמות התהליך עד לשיפור במצבכם הבריאותי. בעינינו להיות לצדכם לאורך כל הדרך, זה הדבר הכי טבעי.

אבי (שם בדוי), 39

"כמו מלא אנשים סיימתי את השירות הצבאי עם פטרייה עקשנית בציפורן של הרגל. ניסיתי תכשירים שונים, גם תכשירים במרשם רופא, אבל הפטריה לא עברה .הציפורן נראתה לא טוב, אז רק מהבושה התרגלתי לנעול נעלים סגורות גם בקיץ. אבל זה הפריע לאישתי ברמה האסטית והיא התעקשה שאטפל בבעיה והמליצה שנבדוק טיפול טבעי. הייתי מוכן לנסות את התרופות בערכת PLUS במשך חודש, והנציג של החברה ליווה אותי ועזר לי לסיים את הטיפול. השינוי בגוון של הציפורניים קרה אחרי כשבועיים וניראה שהצלתי את הציפורן מנשירה. בשורה התחתונה: אני מופתע ומרוצה ואשתי עוד יותר".

גיל (שם בדוי), 29

אפילו אחרי טיפול לייזר הפטריה חזרה לציפורן וכבר הייתי מיואש. בזכותכם הבנתי מה פיספסתי עד היום. צריך להתמקד גם ברמות סוכר בגוף וככה הפטריה מתה. גאוני. תודה

רן (שם בדוי), 63

הלם. אני יכול לנעול סנדלים בקיץ. הציפורן ניראת הרבה יותר טוב. כבר חשבתי שהיא עומדת לנשור. תודה רבה לסיגל, אחותי היקרה שהמליצה!

חברת TTM. תקן של איכות.

ttmהצטרף עוד היום לשיטת שלושת השלבים של PLUS

הצטרפו עוד היום לשיטת שלושת השלבים של PLUS:
אבחון וניתוח הבעיה, ערכת מוצרים טבעיים, מעקב ופיקוח לכל אורך הדרך.
שיטה המביאה אותנו בכל יום מחדש לתוצאות מהפכניות.
מוצרי החברה עוברים בדיקות איכות קפדניות ומקיפות תחת תקן של GMP ותקני ISO מהמחמירים ביותר באירופה.
המוצרים מיוצרים במפעל ברישיון משרד הבריאות שמספרו: 4/939

iso 22000:2005haccp iqcgmpgmp consultprivacy icon

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד!