לייעוץ אישי חינם חייגו 1-700-556-700whatsapp

שמים סוף לטחורים

הפתרון היעיל והמהיר לכאב

הצוות המקצועי של Plus מזמין אתכם להכיר את תרומת תמציות הצמחים, לבריאות תקינה

צפו בסרטון שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד!

ערכת Soluroids מסדרת PLUS מבוססת על צמחים בדוקים ומובחרים בעלי יעילות מוכחת

ערכת Soluroids – מכילה רכיבים טבעיים למענה מקיף ומיידי

שירות לקוחותצוות המומחיםלקוחות מרוצים

אנו ב-PLUS מאמינים במענה אישי ומעניקים ללקוחותינו ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך. הצוות המקצועי שלנו מעניק מענה לכל המטופלים, גם לבעלי מצב בריאותי מורכב וישמח להקשיב, להמליץ ולייעץ.
שיטת שלושת השלבים של PLUS:

  1. ניתוח הבעיה. 2. ערכת מוצרים טבעיים. 3. מעקב ופיקוח לכל אורך הדרך, מביאה אותנו בכל יום מחדש לתוצאות מהפכניות. בעינינו להיות לצידכם לאורך כל הדרך זה הדבר הכי טבעי.

PLUS גאה בצוות מקצועי מהשורה הראשונה בתחום הרפואה המשלימה.
הפורמולות שלנו בנויות על בסיס ידע קליני וניסיון טיפולי עשיר. אנו ערוכים להתאים מענה יעיל, טבעי ובטוח, בליווי נטורופתי, למצבי בריאות שונים, בהתחשב בגיל, ברקע הרפואי, ברגישות לרכיבים שונים ועוד.
אנו מאמינים בליווי אישי ובדיאלוג עם הצוות המקצועי. אם בחרתם במוצר מסדרת PLUS, הצוות שלנו יעמוד אתכם בקשר טלפוני וילווה את התקדמות התהליך עד לשיפור במצבכם הבריאותי. בעינינו להיות לצדכם לאורך כל הדרך, זה הדבר הכי טבעי.

גיא (שם בדוי), 46

"תמיד התאמצתי בשירותים בגלל נטייה לעצירות. עם השנים התפתחו אצלי טחורים וכל ביקור בשירותים לווה בדימום וכאבים. כצעד אחרון לפני ניתוח התייעצתי עם נטורופת כדי לשמוע מה יש לרפואה הטבעית להציע. התרשמתי שהערכה של PLUS היא רצינית ומקצועית ובמשך חודש נטלתי כמוסות וטיפות, מרחתי ג'ל באיזור הכואב ועשיתי מה שצריך. השיפור היה יחסית מהיר, הכאבים והגירוד הפסיקו תוך כשבוע. היציאות בשירותים הפכו קלות יותר וגם הדימום נפסק. ממליץ מאוד לנסות גם למי שספקן לגבי רפואה טבעית".

קארין (שם בדוי), 32

במשך כל ההריון הקפדתי על טיפולים טבעיים ועל תזונה בריאה והיה לי חשוב אחרי הלידה גם למצוא פתרון טבעי לבעייה של הטחורים שלצערי התפתחה. אהבתי את המשחה. מאד עזרה לי

ארז (שם בדוי), 63

חייב לציין שהצוות יודע לטפל בבעיות מסובכות של בריאות ולפתור אותן מכל הכיוונים. מאד מעריך את החשיבה וההשקעה שקיבלתי. הטיפול הפסיק את הדימום והמצב של הזיהום השתפר

חברת TTM. תקן של איכות.

ttmהצטרף עוד היום לשיטת שלושת השלבים של PLUS

הצטרפו עוד היום לשיטת שלושת השלבים של PLUS:
אבחון וניתוח הבעיה, ערכת מוצרים טבעיים, מעקב ופיקוח לכל אורך הדרך.
שיטה המביאה אותנו בכל יום מחדש לתוצאות מהפכניות.
מוצרי החברה עוברים בדיקות איכות קפדניות ומקיפות תחת תקן של GMP ותקני ISO מהמחמירים ביותר באירופה.
המוצרים מיוצרים במפעל ברישיון משרד הבריאות שמספרו: 4/939

iso 22000:2005haccp iqcgmpgmp consultprivacy icon

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד!